top of page

Takibe Takip(Turkish App)

 

▶Takibe Takip uygulaması Twitter'da TÜRK Takipçi kazanmanın en etkili yoludur. 
▶Takibe Takip uygulamasında hiçbir şekilde bot ya da yabancı kullanıcı yer almamaktadır; Tamamı Türk ve Gerçek Kullanıcıdır. 
▶Takipçi kazanmak dışında yeni gelen takipçiler, takibi bırakanlar, sizi geri takip etmeyenler ve sizin geri takip etmediklerinizi de görebilmenize yarayan bir uygulamadır.

▶Takibe Takip kesinlikle App Store'daki takip uygulamalarından en güvenilir olanlarından biridir çünkü sizin bilgilerinizi kaydetmez ve diğer bir çok uygulama aksine(en çok indirilen bir çok uygulama da dahil) sizin adınıza başka insanları otomatik olarak takip etme gibi bir durum söz konusu değildir.

▶Uygulama Twitter uygulamasıyla koordine bir şekilde çalıştığı için sizden hesap bilgilerinizi istemez otomatik olarak twitter uygulamasıyla giriş yapar. Hesabınızı takipçi kazanmak için listeleyebilirsiniz. Böylelikle diğer kullanıcılar sizi takip edeceklerdir.


▶Hesap ayarlarınızda en çok hangi konu hakkında gönderi yaptığınızı seçebilirsiniz böylelikle sizi takip edebilecek kitlenin size uygunluğunu arttırabilirsiniz.

 

 

bottom of page