top of page

150TL

Quiz Oyun Kodu

 

 

Bu bir quiz oyun kodudur. Bütün grafik, sorular,testler,sonuçlar gibi materyalleri değiştirerek siz de kendi Quiz oyununuzu yapabilirsiniz. Bu oyun kodu için bütün bu işlemler 1-2 saatten fazla bir süre almamaktadır.

 

Oyun kodunu satın aldıktan sonra size oyunun kodu ve hiçbir bilgiye sahip olmadan oyunu 0'dan App Store'da yerine alana kadar gerekli tüm dökümantasyonları olan bir link gönderilecektir.  Eğer daha fazla yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlar olursa her zaman iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Oyun özellikleri

 

  • Oyun içi tüm grafikler değiştirilebilir.

  • İstediğiniz şekilde sorularınızı ayarlayabilir ve sonuçları matematiksel denklem üzerinden nasıl isterseniz o şekilde ayarlayabilirsiniz.

  • Oyun kodu içinde hazırda size para kazandıracak 6 tane reklam firmasından reklamlar için kodlar mevcuttur ama hepsini birden aktive etmeniz çok fazla reklam olacağından dökümantasyonda yazdığı şekilde birkaçını aktive etmeniz önerilmektedir.(chartboost,revmob,admob,applovin,vungle,adcolony)

  • Oyun içi test satın alma ve reklamları kaldırma gibi oyun içi satın almalar mevcuttur.

*** Uygulama kodunu satın almak için veya herhangi bir soru sormak isterseniz info@weedygames.com mail adresine mail atabilirsiniz.

*** Aynı zamanda uygulamayı kendiniz ayarlamak ve yüklemek için Apple marka bir bilgisayar ya da içine Mac işletim sistemi yüklenmiş bir bilgisayar gereklidir...

*** Uygulamayı sizin için ayarlayıp sizin yerinize Apple Appstore'a yükleme hizmetimiz de mevcuttur.

Bilgi için info@weedygames.com

 

Aşağıdan örnek olarak görebileceğiniz aynı kodla kendi oyunumuzu indirip deneyebilirsiniz.

 

İndir

 

bottom of page